Vincent Geers & Victor Luis van Es
Ahw.. je bent net te laat! Deze show is uitverkocht! Maar goed nieuws: op 25 november spelen Victor en Vincent er nog een, klik hier voor kaartjes
Het hing al in de lucht… en op 13 november gaat het eindelijk gebeuren:
Victor Luis van Es en Vincent Geers, twee doorgewinterde comedians van Club Haug, bundelen hun krachten voor een dubbelshow.
Verwacht 2 × 45 minuten gloednieuw materiaal: rauwe grappen, spannende improvisaties, eerste probeersels en verrassende twists op bestaande verhalen.
Eerlijker, scherper en schaamtelozer dan ooit.
Dit is comedy zonder vangnet.
En daar wil je toch bij zijn?
19:15 - 21:00
FLOATS: Diner en een drijvend hotel
Eten en slapen op het water, op tien minuten van Comedy Club Haug. Bij FLOATS in de Wijnhaven wiebelt niks, dat laten we aan de comedians over. Met de code HAUG@FLOATS krijg je 10% korting.
Maximum van 4 personen
Je kunt maximaal 4 kaarten bestellen. Wil je met een groep groter dan 4 personen komen, neem contact met ons op, ticketing@clubhaug.com
Table service
Via QR kun je bestellen en betalen tijdens de show, je hapjes en drankjes worden aan tafel bezorgd! Gebruik je telefoon alleen voor dit doel, fotograferen en filmen is niet toegestaan.
Voorwaarden
Bij het kopen van een ticket aanvaard je onze voorwaarden. Er kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.

