Open Mic
MC Marie Koet
Bij Comedy Club Haug zijn we altijd op zoek naar het talent van morgen en biedt plek voor comedians zich te ontwikkelen. De Open-Mic is de plek voor het ontdekken van nieuw comedy talent en waar comedians nieuw materiaal kunnen testen op het publiek.
Als je een comedian bent of denkt dat te willen worden en je wilt graag op een van onze Open Mic events spelen, neem dan contact met ons op en - indien mogelijk - stuur een video naar newtalent@clubhaug.com. Op woensdag is er een Nederlands gesproken open-mic. Engels gesproken is ook geen probleem. We zijn altijd op zoek naar nieuw talent om mee te werken. Wellicht wordt jij een van onze regular comedians!
PS De line-up is aan verandering onderhevig, check de website voor de laatste line-up.
Dit is niet de volgorde van de line-up.
De show duurt ongeveer 2 uur inclusief pauze.
Table service
Via QR: bestellen, betalen en je hapjes en drankjes worden aan tafel bezorgd! Gebruik je telefoon alleen voor dit doel, fotograferen en filmen is niet toegestaan.
Maximum van 4 personen
Je kunt maximaal 4 kaarten kopen. Wil je met een groep groter dan 4 personen komen, neem contact met ons op, info@clubhaug.com
Bij het kopen van een ticket aanvaard je onze voorwaarden.. Er kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
🍽️ Eten voor of na de show?
Zoek je een leuke plek om een hapje te eten voor of na de show bij Haug, dat kan bij onze buren Cafe het Witte Huis die op enkele minuten lopen afstand van ons zitten. Cafe het Witte Huis biedt van woensdag t/m zaterdag een wisselende daghap aan (zowel vega als non vega) voor een wisselende prijs. Reserveer snel je plek via de site van In het Witte Huis