Freek de Jonge

Freek de Jonge

De strengste Verkiezingsconference ooit!

29 oktober 2025 vinden er weer Tweede Kamerverkiezingen plaats. Voor Freek aanleiding zijn reeks verkiezingsprogramma's De Stemming voort te zetten. Zijn zevende! Het had eigenlijk de achtste moeten zijn maar ziekte noopte hem bij de vorige verkiezingen af te haken,. (met het bekende resultaat)
Om te voorkomen dat het dit keer helemaal misgaat, komt Freek met de strengste Verkiezingsconference ooit!
De democratie staat op het spel!

P.S.
Er zullen niet meer dan 40 voorstellingen komen en de kans dat het door de NPO zal worden uitgezonden is vrijwel nihil.


Table service
Via QR: bestellen, betalen en je hapjes en drankjes worden aan tafel bezorgd! Gebruik je telefoon alleen voor dit doel, fotograferen en filmen is niet toegestaan.

Maximum van 6 personen
Je kunt maximaal 6 kaarten kopen. Wil je met een groep groter dan 6 personen komen, neem contact met ons op, ticketing@clubhaug.com

Bij het kopen van een ticket aanvaard je onze voorwaarden.. Er kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.

Zaal: Main Room
Entree: €22.50
Laatste kaarten
Entree: €22.50