Esther van der Voort
mama probeert ook maar wat
Momenteel tourt Esther nog met haar (bijna overal uitverkochte) voorstelling 'Mama is boos' en daarnaast speelt ze regelmatig in line-up shows. Maar nu is het tijd voor nieuwe dingen. Tijd om van alles uit te gaan proberen. Nieuwe grappen, publieks interactie, verse verhalen en ook zeker bestaande materiaal. Vanavond gaat Esther gewoon alle kanten op, ze probeert ook maar wat.
Maximum van 6 personen
Je kunt maximaal 6 kaarten kopen. Wil je met een groep groter dan 6 personen komen, neem contact met ons op, ticketing@clubhaug.com
Table service
Via QR kun je bestellen en betalen tijdens de show, je hapjes en drankjes worden aan tafel bezorgd! Gebruik je telefoon alleen voor dit doel, fotograferen en filmen is niet toegestaan.
Bij het kopen van een ticket aanvaard je onze voorwaarden. Er kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.

